Černá Hora

ČERNÁ HORA PERLA JADRANU
Jezdíte rádi na Jadran za sluncem na dovolenou? Poznejte perlu Jadranu Černou Horu, neboť v Černé Hoře je opravdu skvělé rybaření, bohatá příroda, krásné památky a nádherné pláže. Málokdo ví, že oblast na nejjižnějším Jadranu díky klimatickým podmínkám a ne tak masovému turismu jako například v Chorvatsku, nabízí ten nejlepší rybolov na Jadranu a krásné písečné a písečně oblázkové pláže. 

RYBOLOV V ČERNÉ HOŘE
Hlavní rybou na Jadranu je bezesporu tuňák obecný (modroploutvý), který je velmi ceněnou sportovní rybou. Již 20kg exempláře dokonale prověří vaše rybářské dovednosti a fyzičku. Loví se ryby velikostí 70 – 400kg!
Mezi další druhy, které se loví, patří: dorado (mahi mahi), amberjack (kranas), tuňák albacore, mečoun (swordfish) a různé druhy žraloků.
Sezona probíhá prakticky celoročně, nejlepší období pro lov velkých tuňáků je červenec-říjen. Loví se na otevřeném moři, nejvíce metodou tzv. driftingu – volně unášenou nástrahou.
Zimní a jarní měsíce jsou vynikající pro jigging – k pobřeží připlouvá velké množství kranasů amberjack a také ostatních druhů – chňapalů, zubatců.
Období duben-červen je výborné pro lov menších tuňáků na trolling (vlečená nástraha za lodí) nebo popping (povrchová přívlač). Množství ryb je zde v tuto dobu opravdu značné, loví se ryby ve velikostech 5-17kg.
Vyjížďky na lodi trvají kolem 7 hodin, zpravidla se začíná v 10 hod ráno a končí v 17 hod večer. Na lodi je také oběd formou sandwichů a neomezené nealko nápoje. Vyplouvá se z krásného přístavu ve městě Budva. 

Po dobu, co jsou rybáři na moři navrhujeme pro doprovod následující program: ZDE

UBYTOVÁNÍ

Zajišťujeme ubytování v luxusních apartmánech v Budvě v blízkosti moře, pláží a promenády. 

Apartmán Jadrič
Moderně vybavený klimatizovaný apartmán pro 2 osoby.

Apartmán Martinović
Moderně vybavený klimatizovaný apartmán pro 3 osoby.

Apartmán Ranović
Moderně vybavený klimatizovaný apartmán pro 4 osoby.

DOPRAVA
Autem – vzdálenost z ČR cca 1 500 km.
Letecky – pravidelné linky a charterové lety z Prahy.  Ceny od 7 000 Kč/osobu.

Možnost zapůjčení automobilu na místě.
Ceny letenek jsou přímo závislé na volných rezervačních třídách v konkrétním letu. Proto doporučujeme rezervovat lety s dostatečným předstihem.
Cenově výhodné letenky je možné rezervovat prostřednictvím Student agency.